Szalony profesor zaraża wiedzą!

26 grudnia 2008

Cenega jako wyłączny partner Koch Media w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością przedstawia wam szalonego profesora, mistrza prawa grawitacji, oraz siewcę nauki w teorii i praktyce!

Profesor Heinz Wolff to wybitny naukowiec, który szczególnie przysłużył się rozwojowi bioinżynierii. Znany jest szerokiej publiczności z pogramów telewizyjnych emitowanych na kanale BBC oraz z autorskich programów radiowych. Tętniący życiem emerytowany profesor o świetnym poczuciu humoru zaraził nie jednego młodziaka miłością do fizyki! Teraz będzie miał okazję zarazić i ciebie, gdyż podpisał się obiema rękami pod wyśmienitym tytułem Gravity!

Gravity to rewelacyjna gra logiczna dla dzieci i dorosłych, która umożliwia poznanie na własnej skórze praw fizyki, w tym tytułowego prawa grawitacji! Zero agresji, zero przemocy, czysta forma wiedzy podana z dużą dawką humoru!

W grze Gravity naszym zadaniem jest przetransportowanie kulki z jednego punktu do drugiego mając na uwadze zasady fizyki. Do zaprojektowania trasy kulki wykorzystać możemy różne przedmioty, jednak im mniej ich użyjemy tym lepiej. Czeka nas w grze około 100 poziomów, które można przejść na różne sposoby.

Gravity to również dodatkowe wyzwania oparte na zabawie z otoczeniem i przeprowadzaniu różnorakich eksperymentów. Zapewni nam to Sandbox Mode składający się z przeszło 20 zadań.

Gra ukaże się na PC, NDS i Wii.

Cechy charakterystyczne:

  • rozwijająca gra logiczna dla dzieci
  • gra sygnowana nazwiskiem słynnego naukowca profesora Heinz’a Wolff
  • około 100 poziomów rozgrywki z możliwością przejścia na różne sposoby
  • Sandbox Mode z dodatkowymi eksperymentami i mnóstwem zabawy

Bartłomiej "B@rt" Bęben za Cenega Polandblog comments powered by Disqus